CK Villa

 
Vaše dovolená...

CK Villa

Termální lázně KEHIDAKUSTÁNY

04.11.2019

Máme pro Vás nabídku termínů na rok 2020 do termálních lázní Kehidakustány.
http://www.ckvilla.cz/cz/zajezdy/pobytove-zajezdy/termalni-lazne-kehidakustany-jaro-a-podzim-2020-53.html

Hotel bude od ledna 2020 do března 2020 v rekonstrukci a protože nás budou čekat nové pokoje, také se zvýšila cena za ubytování.
Pokud se podíváte na cenu, uvedená cena je konečná už po odečtení slevy, kterou jsme Vám vždy poskytovali.
Pokud byste chtěli jet s námi do stejných lázní, ale za nižší cenu, můžete si zarezervovat ubytování v Domě Hertelendy  Ház****, který je cca 150m od lázní a hotelu.
Uvedená cena je také konečná.
 Cena obsahuje:
- doprava klimatizovaným autobusem Mercedes Benz
- 4x ubytování v domě Hertelendy Ház****
- 4x polopenze formou bufetu v hotelu Kehida Termal Hotel ****
- neomezený vstup do lázní, sauny, fitness 
- župan
- zapůjčení kol
- připojení na internet
- dopolední výlet do Hévízu
- pojištění CK proti úpadku Dům Hertelendy  Ház****

V domě Hertelendy vás přivítá prostorná a působivá vstupní hala, která funguje jako společenská místnost s krbem, ve kterém během chladných podzimních večerech plápolá oheň. Tento prostor, ve kterém je i zajímavě řešená čajová kuchyňka, nabízí výjimečnou možnost pro uspořádání přátelských, rodinných nebo firemních akcí.V přízemí a na dvou podlažích Domu Hertelendy se nachází 24 dvoulůžkových pokojů. Přízemní pokoje mají terasu a pokoje v prvním patře disponují balkonem. Ve druhém nadzemním podlaží najdete podkrovní pokoje. Pohyb starších hostů usnadňuje výtah.
V domě je 18 pokojů s manželskou postelí a v 6 pokojích jsou oddělená lůžka. Každý pokoj je klimatizovaný, vybavený telefonem, TV, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchovacím koutem, toaletou a fénem. Na hosty čeká v pokojích župan, ručník a plážová osuška. V celé budově je WIFI free. 


Kehida Termal Hotel ****


Zvláštností a výhodou čtyřhvězdičkového Kehida Termál Hotel je, že je ve společné budově s léčebnými a zážitkovými lázněmi – hosté hotelu navštěvují bazény v županu a papučích.V hotelu je 42 klimatizovaných pokojů, které jsou ideální volbou pro dvojice, malé i velké rodiny, a také pro skupinku přátel. Každý pokoj je vybaven pohodlným nábytkem, manželskou postelí, telefonem, minibarem, trezorem, televizí, koupelnou se sprchovacím koutem nebo vanou, fénem, ručníky, županem, plážovou osuškou a bezplatným přístupem k internetu. Samozřejmostí je i možnost ubytování v bezbariérovém pokoji.

    

[ ]