CK Villa

 
zájezdy po ČR a Evropě

CK Villa

O společnosti

CK VILLA, s.r.o. byla založena v roce 2010 po dlouholeté praxi v oblasti ubytování a mezinárodní autobusové dopravy. Je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny pod číslem č.1162545. Nabízíme výhradně naše zájezdy, které sami připravíme a následně při dostatečném počtu klientů zrealizujeme. Naše CK se specializuje jak na domácí, tak i na zahraniční zájezdy.
Nabízíme:

Pobytové zájezdy v ČR – Krkonoše, Benecko.
Pobytové zájezdy do Chorvatska, Maďarska, Německa.

CK vlastní dva pensiony v Krkonoších na Benecko.

Pension Villa je plně vybaven a je vhodný pro rodiny s dětmi či mateřské školy.

Pension Na Rychlově je ideální pro skupiny, školy v přírodě a lyžařské výcviky. K pensionu patří lyžařský vlek POMA včetně zasněžování a rolby na každodenní úpravu svahu. Vlek s obsluhou je pouze pro hosty pensionu. 

Do zahraničí jezdíme vlastním autobusem Mercedesem Benz co nejkratší cestou. Nehrozí proto, že bus jezdí celý den po ČR a následně překročí hranice (nástupní místa zasíláme na požádání). Samozřejmostí je profesionální přístup řidičů jak v oblékání, tak v jednání a v dodržování pracovního režimu dle Dohody EATR. 
CK je zaregistrovaná na DPH v Rakousku, Polsku a Německu.

Naše CK dělá vše pro to, aby každý klient, který využije našich služeb, od nás odcházel spokojen a příště se vrátil s kolegy či sousedy.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Vaše CK VILLA, s.r.o.
Martin a Zdena Šírovi
Štěpanická Lhota 52
514 01 Jilemnice

Tel: 602 473 442 Martin Šír
606 506 935 Mgr. Zdena Šírová