CK Villa

 
Vaše dovolená...

CK Villa

Vítejte na našich stránkách

Naleznete zde nejnovější informace o naší rodinné cestovní kanceláři Villa, která organizuje zájezdy do Vámi oblíbeného Chorvatska, Maďarska aj.

Dále zde můžete najít naše dva pensiony v Krkonoších na Benecku, které se zaměřují především na školy, rodiny a skupiny. 

Pokud byste si chtěli prohlédnout náš katalog pro rok 2020, klikněte prosím ZDE.


Aktuální nabídka zájezdů:

 

   

 

 

Cestovní kancelář VILLA z Benecka, byla založena v roce 2010 po dlouholeté praxi v oblasti ubytování a mezinárodní autobusové dopravy. Je pojištěna proti úpadku u Union pojišťovny pod číslem 1163417. Nabízíme výhradně naše zájezdy, které sami připravíme a následně při dostatečném počtu klientů zrealizujeme. Naše cestovní kancelář se specializuje jak na domácí, tak i na zahraniční zájezdy.

Do zahraničí jezdíme vlastním autobusem Mercedesem Benz co nejkratší cestou. Nehrozí proto, že bus jezdí celý den po ČR a následně překročí hranice (nástupní místa zasíláme na požádání). Samozřejmostí je profesionální přístup řidičů jak v oblékání, tak v jednání a v dodržování pracovního režimu dle dohody EATR. 
Cestovní kancelář je zaregistrovaná na DPH v Rakousku, Polsku, Německu, Chorvatsku, Slovinsku.

Naše cestovní kancelář dělá vše pro to, aby každý klient, který využije našich služeb, od nás odcházel spokojen a příště se opět vrátil s kolegy nebo se svými známými. A doufáme, že s našimi službami budete spokojeni i Vy.