CK Villa

 
zájezdy po ČR a Evropě

CK Villa

Termální lázně KEHIDAKUSTÁNY

Maďarsko

Jaro 2021 - Tento zájezd velmi doporučujeme!

Cena: od 6.350,- Kč/osoba

 

 

 

 

Pojeďte s námi relaxovat do maďarských lázní Kehidakustány! Ubytování je zajištěno v hotelu Kehida Termál Hotel ****, který je propojený s lázněmi nebo v Hertelendy Ház****, který je od hotelu vzdálen cca 150m (dle termínů viz níže). Lázně byly vybudovány v roce 2003.

Termín zájezdu Dní Nocí   Cena Stav
08.11. - 12.11.2020 5 4 Hertelendy Ház**** 6 350 Kč / osoba obsazeno
24.03. - 28.03.2021 5 4 Kehida Termal Hotel **** 7 705 Kč / osoba REZERVOVAT
07.04. - 11.04.2021 5 4 Kehida Termal Hotel **** 7 705 Kč / osoba REZERVOVAT

Program zájezdu

1 den
odjezd z Benecka ve 4.00hod, odpolední koupání v lázních
2 - 3 den
celodenní koupání v lázních
4 den
po snídani výlet do Hévízu (cca 15 km z Kehidkustány) – lázeňské městečko, kde se nachází druhé největší jezero s termální vodou na světě, možnost nákupů, kavárny, cukrárny, udržované promenády
5 den
snídaně, odjezd v 10.00hod do ČR, návrat ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje:

 • dopravu klimatizovaným autobusem Mercedes Benz Travego VIP
 • 4x ubytování v hotelu Kehida Termál Hotel**** nebo Hertelendy Ház****
 • 4x polopenze formou bufetu
 • neomezený vstup do lázní, sauny, fitness
 • župan, zapůjčení kol
 • wifi
 • dopolední výlet do Hévízu
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění
 • příplatek za jednolůžkový pokoj
 • pobytová taxa 1,1 Euro/den - klient platí hotově na místě

Informace k odjezdu:

 • nástupní místa: Benecko, Vrchlabí, Valteřice, Jilemnice, Nová Paka, dle dohody Praha, Brno
 • odjezd z Benecka ve 4.00hod, ostatní nástupní místa dle dohody 

 

Další informace:

Kehida Termal Hotel ****

Toto čtyřhvezdičkové ubytování nabízí výhodné propojení hotelu a lázní. Užijte si lázně naplno a vyjděte ze svého pokoje v županu a papučkách a dojděte bez zbytečného převlíkání až k bazénům s léčivou vodou. Pohodlí je zde velkou předností! 

V hotelu je 42 klimatizovaných pokojů, které jsou ideální volbou pro dvojice, malé i velké rodiny, a také pro skupinku přátel. Každý pokoj je vybaven pohodlným nábytkem, manželskou postelí, telefonem, minibarem, trezorem, televizí, koupelnou se sprchovacím koutem nebo vanou, fénem, ručníky, županem, plážovou osuškou a bezplatným přístupem k internetu. Samozřejmostí je i možnost ubytování v bezbariérovém pokoji. Dům Hertelendy Ház ****

V domě Hertelendy vás přivítá prostorná a působivá vstupní hala, která funguje jako společenská místnost s krbem. V přízemí a na dvou podlažích Domu Hertelendy se nachází 24 dvoulůžkových pokojů, které disponují terasou nebo balkonem. Každý pokoj je klimatizovaný, vybavený telefonem, TV, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchovacím koutem, toaletou a fénem, dále je k dispozici župan, ručník a plážová osuška. V celé budově je WIFI free. 

 


Termální léčivá voda

Voda má až 49°C, obsahuje vápník-magnézium, vodík a uhličitany. S obsahem sirníku 3,2 mg/l se zařazuje do skupiny léčivých vod síranů. Neobsahuje radium, proto je vhodná ke koupání i pro děti a osoby trpící na srdeční onemocnění. Léčí nejrůznější onemocnění mezi které patří např.: vysoký krevní tlak, revmatizmus, onemocnění pohybového ústrojí, nervové potíže, gynekologycká onemocnění, kožní onemocnění, chronická onemocnění svalů, Bechtěrova nemoc, záněty kloubů, úrazy, vyhřezlé meziobratlové plotýnky, osteoporóza, a spoustu dalšího. Zároveň uklidňuje mysl, zlepšuje se pohybová činnost svalů a hlavně se pročistí hlava od nepříznivých vlivů dnešního uspěchaného světa. Nezapomeňte, že léčivé lázně zpomalují stárnutí, tak hurá do relaxování!

 

Těšíme se na Vás!

Ck Villa, 
Martin a Zdena Šírovi 


zpět