Makarská riviera

ŽIVOGOŠČE PORAT

Vyberte si celkový zájezd s autobusovou dopravou nebo zvolte vlastní dopravu a vyberte si termín i apartmán dle svého uvážení.

Autobusový zájezd

Vlastní doprava

Obecné informace

Živogošče Porat je malebná vesnička, nacházející se v jižní Dalmácii, 25 km jižně od města Makarská. Je jako stvořená pro klidnou rodinnou dovolenou. Nabízíme vám vyhledávaný zájezd s naší cestovní kanceláří, ale také ubytování s možností vlastní dopravy. Je nejsevernější ze tří přímořských částí Živogošče (Porat, Velká Duba, Malá Duba, Blato). Nacházejí se zde krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do průzračného moře a dlouhá promenáda, která se line pod svahy pohoří Biokovo s nejvyšší horou Sveti Jure (Svatý Jiří, 1762 m n. m).

Podívejte se jak to právě teď vypadá přímo v Živogošče ONLINE KAMERA 

Mapa oblasti ke shlédnutí zde: Živogošče Porat

V Poratu je menší přístav pro lodě místních rybářů, Konzum se základními potravinami, stánek s dárkovými předměty, půjčovna lodí, kajaků, šlapadel a skútrů, možnost využití vodních sportovních atrakcí (padák, kruhy, banán, vodní skútr, parasailing) dále je zde několik restaurací, kavárna, bar, cukrárna a v neposlední řadě kostel sv. Kříže.

Fotogalerie místa

Kontaktní formulář

Potřebujete další informace nebo chcete rovnou rezervovat váš vysněný zájezd? Neváhejte nás kontaktovat.